X
تبلیغات
زولا

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکتی ویزای کانادا ۲۰۱۸ چیست ، چه دلایلی ممکن است موجب ریجکت شدن ویزای کانادا گردد ، آیا اطلاعات کافی از دلایل ریجکت ویزای کانادا ندارید؟ آیا در جستجوی راهی مناسب جهت یافتن دلایل ریجکت ویزای کانادا می باشید؟ آیا دلایل ریجکت ویزای کانادا ذهن شما را مشغول کرده است؟ مقاله گردآوری شده در ارتباط بادلایل ریجکت ویزای کانادا از جانب موسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات جامع و کافی در ارتباط با دلایل ریجکت ویزای کانادا در پروسۀ مهاجرت به کانادا و ویزای توریستی کانادارا در اختیار شما قرار می دهد.
مسلما در هر قسمت از جهان پیرامون، مهاجرت به کانادا برای مردم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از این رو موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از کادر مجرب وکلا و مشاورین، اقدام به فراهم کردن بستر مناسب جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در هر نقطه کشور کرده است. در همین راستا میتوانید با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور در وین تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در مورد امور مهاجرتی خود  با مشاوران ما بهرمند گردید .

در باب دلایل ریجکت ویزای کانادا می توان به دلایل و عوامل متقاوتی اشاره کرد که یکی از مهمترین موارد، ریجکت شدن ویزای کوتاه مدت کشور کانادا می باشد. موسسه حقوقی ملک پور راهکار های متنوع و مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا دیگر نگرانی بابت ریجکت شدن ویزای توریستی کانادا نداشته باشید.

به طور معمول نامه ریجکت سفارت کانادا تا یک هفته پس از انگشت نگاری صادر میشود و در این نامه، در صورت ریجکتی، Officer بر طبق شرایط شما دلایل ریجکت ویزای کانادا شما را اعلام می کند و شما متوجه نقص با دلیل عدم پذیرش ویزا خود خواهید شد.

دلایل عمومی

دلیل اصلی ریجکت شدن هر نوع ویزایی بطور معمول متقاعد نشدن Officer می باشد و بطور معمول در صد بالایی از متقاضیان به همین دلیل با ریجکتی ویزای مورد تقاضا مواجه می شوند. یکی از این دلایل احتمال عدم بازگشت شما به کشور مبدا پس از اخذ ویزا می باشد از جانب Officer می باشد. به همین جهت ارائه یک برنامه دقیق و حساب شده توسط متقاضی ویزا جهت متقاعد کردن Officer از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا موسسه حقوقی ملک پور آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره دقیق و حرفه ای در این امر اعلام می نماید.

در همین راستا و در باب مثال می توان اشاره کرد؛ فردی متاهل با بیش از ۳۵ سال سن و مدرک تحصیلی پایین و بدون مدرک زبان در صورتی که تقاضای ویزای تحصیلی داشته باشد و همزمان برای فرزند و همسر خود نیز درخواست ویزای همراه داشته باشد، بدون شک Officer با در نظر گرفتن احتمال عدم بازگشت فرد متقاضی، با ویزای ایشان موافقت نخواهد کرد.

دلایل اصلی ریجکت ویزای کانادا

عدم ارائه توانایی مالی مناسب جهت هزینه سفر به هر دلیلی
توانایی مالی ضعیف شخصی که اقدام به ارائه دعوتنامه می نماید. (در صورت داشتن دعوتنامه)
قانع نشدن Officer مبنی بر عدم بازگشت
سوابق سفر های گذشته فرد متقاضی
ارائه برنامه سفر نا مناسب
ارائه ناقص مدارک و فرم های مورد نیاز
وجود پیوند شخص متقاضی با کشور مد نظر

دلایل ریجکت ویزای تحصیلی کانادا

بطور معمول شخص متقاضی در صورت اخذ ریجکتی ویزای تحصیلی، نامه ای به شرح ذیل دیافت می کند:

متقاضی میبایست Officer را متقاعد کند که واجد شرایط قوانین ویزا بر اساس بند ۱۲ قانون هست و پس از پایان تحصیلات قصد بازگشت به کشور خود را دارد. در همین راستا ارائه توان مالی بالا در طول تحصیل از دیگر الزامات اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا می باشد. و همچنین باید اثبات کنید که دارای بودجه کافی برای پرداخت هزینه های شهریه و هزینه های زندگی خود در کانادا هستید. در همین راستا و در صورتی که شما شرایط ذکر شده نتوانید ارائه دهید، در نامه متنی مبنی بر اینکه موفق به متقاعد کردن Officer نشده اید و ویزای شما مردود شده است را با توجه به دلایل ذیل دریافت می کنید.

عدم اثبات مبنی بر ارائه توان مالی کافی و بازگشت به کشور مبدا
عدم قانع شدن مبنی بر بازگشت پس از اتمام دوره
نقص در ارائه مدارک مورد نیاز
عدم تکمیل صحیح و کامل فرم ها و مدارک مورد نیاز
عدم ارائه برنامه تحصیلی مورد قبول
پیوند های شخص متقاضی با کشور مبدا

دلایل ریجکت شدن ویزای همراه دانشجویی در کانادا

یکی از موارد بسیار زیاد در ریجکتی ویزای کانادا؛ ریجکتی ویزای همراه می باشد. همانطور که میدانید در کانادا همراه اجازه کار دارد و فرزندان نیز می توانند از شرایط ویزای همراه بهرهمند شوند. به همین دلیل این نوع ویزا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
در همین راستا ارائه برنامه بسیار دقیق و حرفه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. زیرا بطور مثال، همراهی همسر نقش بسیار پر رنگی در در ریجکتی ویزا دارد، در صورتی که برنامه مناسبی جهت ارائه به Officer وجود نداشته باشد. در همین راستا می توانید از مشاوره موکلین موسسه حقوقی ملک پور بهرهمند شوید.

اقدامات لازم پس از ریجکتی در ویزای کانادا

یکی از سوالاتی که ذهن متقاضیان را مشغول می کند، اقدامات لازم پس از ریجکتی در ویزای کانادا می باشد و سوالات بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد.

موارد بسیار متعددی وجود دارد که متقاضیان در درخواست اول با ریجکتی و عدم پذیرش مواجه شده اند. اما در دفعات بعدی موفق به اخذ ویزای کانادا شده اند. نامه ریجکتی بطور کلی دلایل ریجکتی را اعلام می نماید، اما در این مرحله یافتن دلیل اصلی و دلیل عدم متقاعد شدن Officer و فراهم کردن شرایط موجود برای اخذ ویزا از اهمییت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در همیت راستا پیشنهاد موسسه حقوقی ملک پور در این راستا ارائه تغییرات در پرونده برای ارائه مجدد به Officer می باشد. و لطفا به هیچ وجه بدون ایجاد تغییرات اقدام به مراجعه مجدد نفرمایید.

زمان مناسب جهت اقدام مجدد جهت اخذ ویزا

توجه داشته باشید پروسه انگشت نگاری پس از ریجکتی، جهت اقدام مجدد نیز صورت می پذیرد و هزینه های اداره مهاجرت نیز مجدد اخذ می گردند. و با توجه به اینکه جهت اقدام مجدد محدودیتی وجود ندارد ، پیشنهاد می شود ابتدا نسبت به رفع کامل دلایل ریجکتی ویزای کانادا اقدام نمایید و پس از اطمینان از مرتفع شدن نواقص، اقدام به مراجعه مجدد جهت اخذ ویزا نمایید.

هدف از این مقاله، ارائه اطلاعات جامع و کافی در زمینه دلایل ریجکت ویزای کانادا از جمله؛ نقص مدارک، مرتفع ساختن معایب موجود در پرونده  و عواملی که می توانند Officer  را جهت قبولی ویزا  متقاعد کند، بود. شما متقاضیان گرامی می توانید در امر مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا در اقصی نقاط جهان از راه های مختلف با موسسه حقوقیملک پور در ارتباط باشید. شما می توانید جهت  اطلاع از دلایل ریجکت ویزای کانادا از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

[ شنبه 26 اسفند 1396 ] [ 19:15 ] [ malekpour ]