X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ویزای کار در کشور سوئد

ویزای کار در کشور سوئد

برای ویزای کار در کشور سوئد و راههای مهاجرت به سوئد و همچنین وکیل مهاجرت چه کار باید کرد ؟ آیا می خواهید ویزای کار در کشور سوئد داشته باشید ؟ کار در سوئد و گرفتن وکیل مهاجرت به سوئد چگونه است ؟ شرایط اخذ ویزای کار در کشور سوئد چیست ؟ اقدامات لازم برای ویزای کار در کشور سوئد و کار دانشجویی در سوئد چیست ؟ آیا می خواهید از طریق ویزای کار در کشور سوئد برای مهاجرت کاری به سوئد اقدام نمایید ؟ در خصوص ویزای کار در سوئد و در نهایت اخذ اقامت و تابعیت سوئد تا چه اندازه اطلاعات دارید ؟ مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در کشور سوئد چیست ؟ موسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار در کشور سوئد و کار دانشجویی در سوئد مطالب مفیدی را  گردآوری نموده است . همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و با کارشناسان مسلط به امور حقوق بین الملل در خصوص ویزای کار در کشور سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای کار درکشور سوئد از چندین شیوه صورت می گیرد یکی از طرق اخذ ویزای کار سوئد  این است که فرد در کشور سوئدیک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در کشور سوئد است اخذ نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد .

یکی دیگر از شرایط مورد نیاز جهت پذیرفته شدن  ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که ابتدا ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود چنانچه فرد مد نظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، هنگامی که فرد در این آگهی پذیرش شد می تواند جهت اخذ ویزای ویزای کار در کشور سوئد اقدام نماید. یافتن کار فرما در اروپا شرایط به خصوصی دارد که در ادامه مطالب به صورت مفصل بررسی خواهیم کرد و کارفرما بعد از آگهی شغل خود باید برای استخدام فرد متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده آن را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج فرد مهاجرمکفی میباشد یا خیر ؟

بنابراین چنانچه عنایت فرمودید اخذ ویزای کار سوئد در کشور امری حقوقی است که باید مراحل قانونی و حقوقی آن سپری گردد و اساساً باید کارفرما این امکان را داشته باشد که برای کارمند متقاضی سوئد باید مجوز داشته باشد که برای کارگر متقاضی تقاضای ویزای کار سوئد کند. در اصطلاح فرد کارفرما در کشور باید بتواند اسپانسر شود.در کل اقدام برای  ویزای کار در کشور سوئد بدون داشتن اسپانسر امری دشوار است . مراقب باشید اشخاص کلاهبردار ادعا میکنند که میتوانند در مدت کم ویزای کار در کشور سوئد برای شما اخذ کنند ،اینها از میل زیاد اشخاص استفاده میکنند و این حرفها را میگویند، نخست از فرد سوال نمایید که تاکنون از کشور خارج شده که اکنون بخواهد کار شما را انجام دهد ، باور کنید بسیاری از این دفتر مهاجرتی در کشور ما دارای مشاورینی هستند که نه تنها اصلا با درس حقوق بین الملل خصوصی آشنایی ندارند بلکه تا کنون پا از محدوده ایران فراتر نگذارده اند . دفتر مهاجرتی متعلق به موسسه حقوقی ملک پور در زمینه به تمامی عزیزان در سراسر دنیا در خصوص ویزای کار در کشور سوئد مشاوره رایگان ارائه می نماید .

شما عزیزان در خصوص مهاجرت به سوئد و یا کار در سوئد و یا ویزای کار در کشور سوئد می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامس دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص ویزای کار در کشور سوئد مشاوره حقوقی رایگان دریافت نمایید

همچنین در خصوص ویزای کار در کشور سوئد  می توان بیان نمود که . به خاطر داشته باشید اخذ دعوتنامه کاری امری سهل نیست که چند شخص بدون داشتن هیچ علم وتجربه ای در آن به شما مطلب بیاموزند.

چنانچه شما بخواهید از راه ویزای کار در کشور سوئد  اقدام نمایید کل پروسه اخذ ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی میتواند پس از چند سال ( معمولا ۲ تا ۵ سال) تقاضای اقامت دائم سوئد کند و با قوانین کنونی این امر به راحتی مقدور میباشد.

یک راه دیگر برای ویزای کار ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص می باشد که در بعضی از کشورها مانند استرالیا ،کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد  .

ویزای این راه معمولا به نام ویزای مهارت خوانده میشود(skilled worker ) .این ویزا در کشورهای مختلف متفاوت است.

در خصوص ویزای کار در کشور سوئد و کار در سوئد و مهاجرت کاری به سوئد  در آن سوالات زیادی از ما پرسیده میشود که ما سعی نموده ایم با توضیحاتی که به مشاورین داده ایم حتی الامکان این شبهات را مرتفع نمائیم و شما میتوانید چگونگی  کار در سوئد از ما سوالات خود را بپرسید و ما با کمال میل پاسخ میدهیم البته اگر بضاعت علمی یاری کند. تنها نکته ای که در نهایت جهت اخذ و یافتن کار در سوئد مورد توجه است این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کار در سوئد اندکی سخت میباشد اما راههایی جهت وصول و تسهیل کردن آن خواهیم داشت.

یکی از شیوه هایی که وجود دارد که  ما بتوانیم در کشور سوئد کار فرما را پیدا کرده و ویزای کار در کشور سوئد  داشته باشیم به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور سوئد شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا بگذاریم که وقتی فارغ التحصیل شدیم از کارفرما در کشور سوئد درخواست کار کنیم ،این راه از جمله راههای بسیارخوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور سوئد فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را بیابد و آن را تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳تا۴ سال برای اخذ اقامت دائم کشور سوئد از طریق ویزای کار اقدام نماید .در نهایت راههای دیگری نیزجهت ورود به کشور سوئد نیز وجود دارد که در این مقاله مختصر نیمگنجد.

بنابراین با توجه به اینکه ویزای کار در کشور سوئد و یا کار در سوئد و مهاجرت به سوئد دارای تقاضای بالایی بوده و افراد بسیاری در پی ویزای کار در کشور سوئد  هستند و می خواهند که اطلاعات مفیدی را در خصوص ویزای کار در کشور سوئد  داشته باشند . در همین راستا برای ویزای کار در کشور سوئد  شما میتوانید هر گونه سوال خود درزمینه مهاجرت به سوئد ومهاجرت کاری به سوئد را ازموسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش سوال بفرمایید.

[ سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ] [ 14:21 ] [ malekpour ]