X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

امتیازات ویزای کار کانادا

امتیازات ویزای کار کانادا

امتیازات ویزای کار کانادا چگونه است ؟ وکیل مهاجرت در خصوص امتیازات ویزای کار کانادا چگونه عمل می کند ؟ یکی از بهترین راه های اخذ اقامت کانادا می توان گفت که ویزای کار کانادا است ، این موضوع که شرایط امتیازات ویزای کار کانادا و یاموسسات کاریابی در کانادا و یا مشاغل مورد نیاز کانادا به چه صورت خواهد بود و برای ورود به سیستم ویزای کار در کانادا چه مراحلی را باید پشت سر گذاشت بسیار مهم و قابل بحث است ، قوانین مهاجرت کانادا و همچنین وکیل مهاجرت به کانادا شرایط اخذ ویزای کار در کانادا را در قسمت های مختلف توضیح داده است .
ایالت های کانادا هر کدام شرایط مختلفی جهت امتیازات ویزای کار کانادا دارد ، این موضوع نیاز به بررسی حقوقی دارد که آیا شرایط متقاضی کار در کانادا در ایالت های مختلف امکان پذیر خواهد بود یا خیر . سوالاتی از جمله اینکه در محاسبه امتیازاتویزای کار کانادا برای اخذ ویزای کار در کانادا چقدر امتیاز نیاز است ، یا چه محدودیت هایی در امتیازات ویزای کار کانادا وجود دارد ، همچنین چه مزایای شهروندی به متقاضیان ویزای کار در کانادا داده خواهد شد . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش همه و همه این سوالات را سعی بر آن داشته به صورت کامل از امتیازات ویزای کار کانادا جدا سازد و مفصل به شرح آن بپردازد .
اینکه شاید ویزای کار در کانادا یکی از بهترین و مناسب ترین راه های اخذ اقامت کانادا است ، شکی نیست . ولکن پیشنهاد می شود قبل از هر انتخابی با وکیل مهاجرتی کانادا در مورد روش های مهاجرتی و اقامتی کانادا همچون تحصیل در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد فرزند در کانادا مشاوره داشته باشید .در امتیازات ویزای کار کانادا موضوع بسیار مهم سطح امتیازات شخص متقاضی است ، اینکه در زمانی که شخص تقاضای ویزایکار در کانادا را می دهد امتیازات وی محاسبه می شود ، باید در نظر داشت که امکان تجدید در امتیازات و همچنین اضافه کردن امتیازات وجود دارد ، بسیاری از افراد زمانی که از امتیازات ویزای کار کانادا صحبت می کنند به همین فکر هستند تا بعد از مدتی بتوانند امتیازات خود را بالا برده و موفق به اخذ کسب امتیازات ویزای کار کانادا شوند .
در ابتدای بحث امتیازات ویزای کار کانادا باید در مورد انواع مجوز های کار در کانادا صحبت کرد . دو نوع مجوز برای کار در کشور کانادا وجود دارد .
۱٫ Open work permits
۲٫ Employer-specific work permits
در گزینه ی اول این اجازه به متقاضیان کار در کانادا داده می شود تا برای هر یک از کارفرمایان که در این کشور حضور دارند کار کنند ، این موضوع سبب می شود که در ابتدا نیاز به ارائه معرفی نامه کارفرمایه خاص نمی باشد .
نکته اینجا است که چه افرادی می توانند برای امتیازات ویزای کار کانادا در گزینه ی اول یعنی Open work permits اقدام کنند .
· متقاضیان اقامت دائم (PR) که به کانادا مراجعه کرده اند
· اعضای وابسته به خانواده متقاضیان اقامت دائم
· همسر و فرزندان برخی از کارگران و دانشجویان بین المللی
· پناهندگان ، افراد محافظت شده و اعضای تحت حمایت خانواده خود ،
· برخی از صاحبان اجازه اقامت موقت در کانادا
در گزینه ی دوم امتیازات ویزای کار کانادا یعنی Employer-specific work permits الزاماً باید در این امر به چند مورد اشاره کرد . در ابتدا باید نام کارفرما و مشخصات کارفرما را به صورت دقیق ذکر شود و نامه ی دعوت نامه کاری را باید ارائه دهیم . دومین مورد اینجا است که شما چه مدت قرار داد کاری در کانادا خواهید داشت و قصد دارید چه مدتی داخل این کشور کار کنید . سومین مورد هم مشخص کردن محل کار شخص است که باید در کانادا باید دقیق و دائمی مشخص شود .
شرایط عمومی امتیازات ویزای کار کانادا و اخذ ویزای کار در کانادا در کانادا به شرح ذیل است
۱٫ به افسر ویزا باید ثابت کنید که وقتی مجوز کار شما منقضی شد ، کانادا را ترک خواهید کرد .
۲٫ باید نشان دهید که شما پول کافی برای مراقبت از خود و اعضای خانواده خود را در طول اقامت خود در کانادا و بازگشت به کشور مبداء خواهید داشت .
۳٫ ارائه نامه عدم سوء پیشینه
۴٫ شخص ثابت کند برای امنیت کانادا خطرناک نیست .
۵٫ ارائه گواهی نامه سلامت و سلامتی جسمی و روحی
۶٫ کار نباید برای مراکز غیر قانونی و غیر اخلاقی باشد و باید در لیست مورد تائید کانادا باشد .
در برنامه کاری Express Entry و امتیازات ویزای کار کانادا در سه قسمت امکان درخواست خواهد بود :
· Federal Skilled Worker Program
· Federal Skilled Trades Program
· Canadian Experience Class
در سال ۲۰۱۸ تغییراتی در امتیازات ویزای کار کانادا اتفاق افتاده است ، این موضوع بسیار مهم است که در امتیازات داشتن خواهر یا برادر که در کانادا زندگی می کنند را به امتیازات خود اضافه کنید ( چه آنها اقامت داشته باشند و چه تابعیت کانادا را داشته باشند ) . تغییر بعدی اینجا است امتیاز بیشتری در امسال برای مدرک و مهارت زبان فرانسه در نظر گرفته شده است . همچنین دیگر اینکه در یک بانک شغلی در کشور کانادا حساب شغلی داشته باشید اخیاری شده است و دیگر الزامی در این قضیه نخواهد بود .
در این برنامه ها باید دقت داشته باشید امتیازات ویزای کار کانادا برای فرد متقاضی ویزای کار در کانادا به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد ، مهارت های فرد در کنار سن ، مدرک تحصیلی ، مقطع تحصیلی ، مدرک زبان انگلیسی و مدرک زبان فرانسه ( در برخی از ایالت ها ) سابقه کار در کشور مبدا ء و بسیاری از امتیازات دیگر از جمله سابقه ی تحصیل در کانادا و سابقه کار در کانادا و از همه مهمتر و با امتیاز بیشتر داشتن دعوت نامه کاری در کانادا است .
سابقه کاری باید در ۱۰ سال گذشته باشد و همچنین باید شخص سابقه کار وی به صورت کامل با تخصص وی مرتبط باشد ، در مورد سابقه کار کارآموزی و یا کار داوطلبانه در این مورد مورد قبول نخواهد بود . در مورد سطح زبان و مدرک زبان ۴ مهارت خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن ، گوش دادن مهم است و نباید یکی از آنها پایین تر باشد . کمترین مدرکی که قابل تبدیل به CLB7 است در تمامی مهارت ها داشتن نمره ۶ می باشد .
در امتیازات ویزای کار کانادا باید در دو مرحله در ویزای کار در کانادا فدرال اقدام به کسب امتیاز کنید ، در مرحله اول باید شخص ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را کسب نمایید تا بعد از آن بتوان وارد سیستم امتیازی اصلی شد . در سیستم بندی امتیازی اصلی باید همان امتیازات و مشخصات را تا ۱۲۰۰ امتیاز را کسب کنید ، لذا در مرحله دوم شرایطی است تنها بالا ترین امتیازاتی ها هستند که موفق به اخذ امتیازات ویزای کار کانادا شوند و تنها نکته ی قابل توجه اینجا است که شاید مدت بسیار طولانی را در سیستم امتیاز بندی به طول خواهد کشید .
در پایان بحث شایان ذکر است در مورد امتیازات ویزای کار کانادا باید به صورت کامل تمامی مشخصات و امتیازات را در نظر داشته باشید و قوانین مهاجرتی کانادا را در نظر داشته باشید . این که برای مهاجرت کاری به کانادا چه امتیازاتی باید کسب نمایید سوالی است که باید از وکیل مهاجرتی کانادا پرسیده و از آنها امتیازات ویزای کار کانادا را به صورت دقیق جویا شوید .
موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا کلیه اطلاعات در باب امتیازات ویزای کار کانادا و سایر طرق مهاجرتی کانادا را و طرق اخذ اقامت کانادا را از جمله تحصیل در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، کارآفرینی در کانادا ، ازدواج در کانادا ، تولد فرزند در کانادا به نظر شما بزگرواران برساند .
توصیه می شود قبل از شروع پرونده در ویزای کار در کانادا امتیازات خود را محاسبه نمایید و از اینکه در چه زمانی به مطلوب مورد نظر خود دست خواهید یافت مطمئن شوید ، لذا در این زمینه می توانید سوالات خود را در مورد امتیازات ویزای کار کانادااز مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکیل مهاجرتی کانادا پرس و جو کنید . و یا همواره می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا تماس مستقیم با شعبه مرکزی در وین اتریش در خصوص امتیازات ویزای کار کانادا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

[ سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ] [ 14:20 ] [ malekpour ]