X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا

برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا

اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا و شرایط اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا ۲۰۱۸ ، اخذ تابعیت و پاسپورت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا ، مهاجرت به کانادا بهمراه خانواده از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا ، این مقاله کاملترین مقاله در زمینه بررسی و اطلاعات کامل در باب مهاجرت به کانادا و برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا  میباشد که در اینترنت میتوانید بیابید ، آیا از امکان یا عدم امکان اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا اطلاع دارید ؟ آیا از صحت یا عدم صحت ادعاهایی در مورد اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا آگاه هستید ؟ آیا می دانید اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا در سال های اخیر امکان پذیر بود ؟ آیا می دانید اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا در حال حاضر امکان دارد یا ندارد . برای یافتن پاسخ خود پیشنهاد می کنیم این مقاله با عنوان برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا را مطالعه فرمایید .همچنین در صورتی که در مورد مهاجرت به کانادا و برنامه های استانی ایالت های مختلف کانادا  ابهام ویا سوالی دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید.

ایالت بریتیش کلمبیا

با یک موقعیت استراتژیک، مالیات کم، هزینه های اجرایی و عملیاتی رقابتی و نیروهای کاری تحصیل کرده از فرهنگ های مختلف که بسیار ماهر و مولد هستند، بریتیش کلمبیا یکی از پویا ترین مکان های کانادا برای کسب کار است که فرصت های کسب و کار منحصر به فردی را برای کارآفرینان ایجاد می کند.

بریتیش کلمبیا یک سیستم ثبت نام آنلاین را ارائه داده که به نام سیستم ثبت نام مهاجرت کارآفرین (EIR) برای همه ی متقاضیان بالقوه ی جریان مهاجرت کارآفرین در (برنامه ی مهاجرت کاندید استانی بریتیش کلمبیا یا BC PNP) شناخته می شود. در هر ماه حداکثر ۲۰۰ ثبت نام پذیرفته می شود، و BC PNP به صورت دوره ای از ثبت نام کنندگان با بالاترین امتیاز برای ارسال درخواست دعوت می نماید.

 

 1. مهاجرت کارآفرین

اگر شما علاقمند به مهاجرت به ایالت بریتیش کلمبیا هستید و آماده ی سرمایه گذاری مدیریت فعالانه ی یک کسب و کار در این استان هستید، شیوه ی مهاجرت کارآفرین Entrepreneur Immigration  گزینه ی خوبی برای شما خواهد بود. و از نکات این شیوه این است که هیچ محدودیت سنی برای تقاضا ندارد اما بر اساس سن شما به شما امتیازاتی تعلق خواهد گرفت. در این برنامه برای دانش زبانی امتیاز قائل می شوند، اما هیچ نمره ی مینیممی برای زبان تعیین نشده است. نیازی به آزمون زبان در لحظه ی ثبت نام در این سیستم نیست اما در مرحله ی درخواست اگر شما ادعا کرده باشید که دارای سطحی از دانش زبانی هستید باید مدارک لازم را ارائه دهید.

 

الزامات لازم برای واجد شرایط بودن

موارد زیر شرط های لازم و اجباری درسیستم مهاجرت کارآفرین هستند.

 • ویژگی های شخصی
 • داشتن حداقل سرمایه ی خالص ۶۰۰،۰۰۰ $
 • داشتن کسب و کار اثبات شده و / یا تجربه ی مدیریت

 

 • PNP BC در موارد زیر شما را کاندید اعلام نخواهد کرد
 • ممنوع الورود به کانادا باشید
 • در کشور محل اقامت فعلی به صورت قانونی پذیرفته نشده باشید
 • در کانادا بوده و خارج از وضعیت (Status) باشید
 • اگر وضعیت اقامت شما تمام شده است، و شما نتوانید ظرف ۶۰ روز ثابت کنید که درخواست تمدید اقامت کرده اید
 • در حال کار در کانادا بدون مجوز باشید
 • تقاضای پناهندگی رسیدگی نشده در کانادا داشته باشید
 • در لیست نظام خروج از کشوری در خارج از کانادا باشید
 • شرایط مربوط به کسب و کار یا بیزینس
 • ایجاد یک کسب و کار جدید و یا خرید و بهبود و توسعه ی کسب و کاری موجود

 

 • شرایط سرمایه گذاری
 • داشتن یک سرمایه ی شخصی واجد شرایط حداقل ۲۰۰،۰۰۰ $ برای کسب و کار

 

 • نیازمندی های شغلی
 • ایجاد حداقل یک کار جدید تمام وقت برای یک شهروند کانادا یا مقیم دائم کانادا به توسط آن کسب و کار

 

 • شرایط عمومی کاندیدا
 • مدیریت فعال و مداوم و هر روزه ی عملیات کسب و کار
 • اقامت در ایالت بریتیش کلمبیا

 

 • هزینه ها
 • ۳۰۰ $ هزینه ثبت نام
 • ۳۵۰۰ $ هزینه ی درخواست
 • ۱۰۰۰ $ دلاربرای هر یک از کارکنان کلیدی

 

این مسئولیت به عهده ی شماست که ثابت کنید تمام شرایط بالا را دارید.

ثبت نام در برنامه ی مهاجرت کارآفرین تضمین نمی کند که شما حتما برای مصاحبه دعوت شوید.

BC PNP  ممکن است در صورت ناهمخوانی بین اطلاعات ثبت نام و اطلاعات درخواست به شکل خودکار شما را حذف کند.

 

بررسی اجمالی

اگر شما علاقمند و آماده ی سرمایه گذاری درایالت بریتیش کلمبیا هستید. اول، باید در مورد اقتصاد و مناطق مختلف این ایالت تحقیق کنید تا فرصت های کسب و کار آن منطقه را شناسایی کنید. بعد از آن باید ثبت نام مهاجرت کارآفرین را به همراه هزینه ی ثبت نام ۳۰۰ $ غیر قابل استرداد تکمیل کنید. اگر دارای شرایط حداقل ثبت نام باشید، به شما اجازه داده خواهد شد که وارد لیست انتخابی شوید.

به صورت دوره ای، BC PNP از ثبت نام کنندگان با بالاترین امتیاز دعوت خواهد کرد که فرم درخواست بدهند. اگر دعوت به تسلیم درخواست شوید، چهار ماه فرصت خواهید داشت تا درخواست خود را ارائه دهید. اگر این درخواست تایید شود، شما با ایالت بریتیش کلمبیا توافق نامه ای را امضا کرده و تا ۲۰ ماه برای اجرای طرح کسب و کار خود در این ایالت فرصت خواهید داشت.

اگر شما بتوانید شرایط توافقنامه را در ۲۰ ماه انجام دهید، BC PNP شما را برای اقامت دائم کاندید خواهد کرد. شما و اعضای خانواده ی وابسته به شما پس از آن می توانید برای اقامت دائم تحت کلاس مهاجرت استانی اقدام کنید. اما فراموش نکنید که باید دائم اطلاعات نوشته شده در راهنمای برنامه ی مهاجرت ایالت بریتیش کلمبیا (BC PNP program guides) را برای اطلاع از آخرین تغییرات چک کنید.

 

ثبت نام مهاجرت کارافرینان

ثبت نام فرآیندی آنلاین است که اولین گام برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا به عنوان یک کارآفرین تحت BC PNP است. این ثبت نام شامل یک سیستم مبتنی بر امتیاز است و بر اساس اطلاعاتی که شما ارائه دادید نمره و یا امتیازی را به شما خواهد داد. هزینه ی این ثبت نام مبلغ ۳۰۰ دلار بوده که غیرقابل استرداد است.

ابتدا شما یک پروفایل آنلاین ایجاد کرده و همه ی بخش های ثبت نام شامل یک توضیح کوتاه از کسب و کار مدنظرتان را تکمیل می کنید. برای هر بخش از ثبت نام آنلاین امتیازی به شما اختصاص داده می شود، به جز بخش مفهوم کسب و کار یا همان پلان طرح شما)۰٫ پاسخ های شما برای بخش مفهوم کسب و کار در عرض چهار هفته پس از ثبت نام توسطBC PNP  امتیاز دهی خواهد شد. اگر شما حداقل امتیاز مورد نیاز برای هر یک از بخش ها را به دست آورید، وارد لیست انتخاب همراه با دیگر ثبت نام کنندگان خواهید شد. و به صورت دوره ای، از ثبت نام کنندگان با بالاترین امتیاز برای ارسال درخواست کامل دعوت خواهد شد.

به یاد داشته باشید که نمی توانید هیچ اطلاعاتی را تغییر داده و یا ویرایش کنید مگر اطلاعات پروفایلتان. شما می توانید ثبت نام خود را لغو کنید و یک ثبت نام جدید انجام دهید اما باید مجددا هزینه ی ثبت نام را پرداخت کنید.

 

نحوه ی امتیازدهی

BC PNP  نمره ی تمام بخش های ثبت نام شما را بین چهار تا شش هفته از تسلیم فرم مشخص خواهد کرد و نمره ی نهایی را برای شما ایمیل خواهد کرد. و کسانی که حداقل نمره را کسب کرده باشند ظرف مدت شش ماه وارد لیست انتخابی خواهند شد. اگر از شما دعوت شود که درخواست بدهید باید ظرف چهار ماه از تاریخ دعوتنامه درخواست خود را تسلیم کنید تا توسط BC PNP  ارزیابی شود. اکثر درخواست های تکمیل ظرف سه تا چهار ماه از لحظه ی دریافت بررسی خواهند شد. و این ارزیابی ممکن است شامل مرحله ی مصاحبه ی فردی در ونکوور هم بشود و نیز ممکن است در هر مرحله ای رد شود. برای هر بخشی یک امتیاز حداقل تعیین شده اما این نمرات ممکن است هربار عوض شود.

در صورتی که دو نفر امتیاز مشابه داشته باشند اولویت با کسانی است که به ترتیب در بخش های زیر امتیاز بالاتری کسب کرده اند:

 1. مفهوم کسب و کار (طرح کسب و کار)
 2. سرمایه گذاری شخصی واجد شرایط
 3. تولید شغل
 4. تجربه ی کاری

 

به طور کلی در حال حاضر برای سال ۲۰۱۷ فرایند نمره دهی بر مبنای جداول زیر است:

 

 

بخش های امتیازدهیامتیاز
۱٫       تجربه۲۴
۲٫       میزان دارایی خاص۱۲
۳٫       سرمایه گذاری شخصی۳۰
۴٫       مشاغل۳۶
۵٫       سازگاری طرح – انعطاف پذیزی۱۸
۶٫       مفهوم کسب و کار- پلان طرح کاری۸۰
حداکثر نمره ی قابل اکتساب۲۰۰

تجربه

کاندیداها بر اساس مالکیت کسب و کار خود و / یا تجربه ی مدیریت ارشد داشتن در کار مورد نظر امتیاز  دریافت خواهند کرد. جزئیات تجربه ی کاری فرد در طی ۱۰ سال گذشته باید ذکر شود. جزئیات سابقه ی کار نباید در هر دو بخش تکرار شود. برای مثال، اگر یک کاندیدا صاحب ۱۰۰ درصد از یک کسب و کار بوده و نیز به عنوان مدیر کل کار می کرده، او باید تنها تجربه ی صاحب کسب و کار را انتخاب کند. قابلیت انتقال و ارتباط پس زمینه ی کاندیدا به کسب و کار پیشنهادی خود در بریتیش کلمبیا به عنوان جزئی از بخش مفهوم و یا پلان طرح پیشنهادی کسب و کار وی ارزیابی خواهد شد. حداکثر نمره ی موجود برای این بخش ۲۴ است. داوطلبان باید حداقل هشت امتیاز برای این بخش کسب کنند.

تجربهزمان سپری شدهامتیازات
Business Owner-Manager Experience

تجربه ی مدیریت یا صاحب کسب و کار بودن

کمتر از ۱۲ ماه۰
۱۲ تا ۲۴ ماه۴
۲۵ تا ۳۶ ماه۶
۳۷ تا ۴۸ ماه۱۲
۴۹ تا ۶۰ ماه۱۵
۶۱ ماه یا بیشتر۲۰
Senior Manager Work Experience

تجربه ی کاری به عنوان مدیر ارشد

کمتر از ۲۴ ماه۰
۲۴ تا ۴۸ ماه۴
۴۹ تا ۶۰ ماه۸
۶۱ ماه یا بیشتر۱۲

 

ارزش دارایی خالص

کاندیداها بر اساس جمع کل ارزش دارایی خالص خود که شامل  دارایی همسر خود و یا شریک زندگی هم می تواند باشد، امتیاز دریافت می کنند.

حداکثر نمره موجود برای این بخش ۱۲ است. داوطلبان باید حداقل ۱ نمره برای کل ارزش دارایی خالص شخصی دریافت کنند.

 

میزان دارایی شخصیامتیازات
Total current assets (cash and liquid funds)

مجموع دارایی های فعلی (نقدی و سیال)

کمتر از ۵۰٫۰۰۰ $۰
۵۰٫۰۰۰ $ تا ۱۹۹٫۹۹۹ $۱
۲۰۰٫۰۰۰ $ تا ۳۹۹٫۹۹۹ $۳
بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ $۶
Total personal net worth

مجموع  دارایی خالص شخصی

کمتر از ۶۰۰٫۰۰۰ $۰
۶۰۰٫۰۰۰ $  تا ۷۹۹٫۹۹۹ $۱
۸۰۰٫۰۰۰ $ تا ۱٫۹۹۹٫۹۹۹ $۳
۲٫۰۰۰٫۰۰۰ $ تا ۴٫۹۹۹٫۹۹۹ $۵
۵٫۰۰۰٫۰۰۰ $ یا بیشتر۶

سرمایه گذاری شخصی

کاندیداها بر اساس پیشنهاد سرمایه گذاری شخصیشان برای کسب و کار امتیاز خواهند گرفت، که شامل  سرمایه گذاری کل پیشنهادی و سرمایه گذاری لازم برای این بخش است. اگر کاندیدایی پیشنهاد همکاری با یک شرکت دیگر به صورت مشترک برای ثبت نام را دارد، باید نام هر یک از شرکا را در ثبت نام قید کند.

حداکثر نمره موجود برای این بخش است ۳۰ امتیاز است. داوطلبان باید حداقل شش امتیاز و یا در صورتی که پیشنهاد یک عضو کلیدی می کنند ۲۰ نمره برای این بخش کسب کنند.

 

سرمایه گذاری شخصی واجد شرایطامتیازات
کمتر از ۲۰۰٫۰۰۰ $۰
۲۰۰٫۰۰۰ $ تا ۳۹۹٫۹۹۹ $۶
۴۰۰٫۰۰۰ $ تا ۹۹۹٫۹۹۹ $۲۰
۱٫۰۰۰٫۰۰۰ $ یا بیشتر۳۰

شغل ها

کاندیداها بر اساس ایجاد شغل پیشنهادی خود، و حفظ آن اگر یک کسب و کار موجود را خریداری کنند امتیاز دریافت خواهند کرد. برای کسب و کار پیشنهادی، کاندیداها باید تعداد موقعیت های شغلی تمام وقت معادل (FTE)  را که ایجاد و حفظ خواهد شد شناسایی کنند. حداکثر نمره موجود برای این بخش ۳۶ است. داوطلبان باید حداقل دو امتیاز، و یا  در صورت معرفی عضو کلیدی ۱۲ امتیاز برای این بخش کسب کنند. علاوه بر این، کاندیداها اگر حداقل یک FTE ایجاد نکنند واجد شرایط محسوب نخواهند شد و اگر پیشنهاد عضوکلیدی هم داشته باشند باید حداقل سه FTE ایجاد کنند.

 

تعداد مشاغل ایجاد شده و حفظ شدهامتیازات
کمتر از ۱ نفر۰
۱۲
۲۶
۳- ۴۱۲
۵ – ۶۲۰
۷ – ۸۲۸
۹ – ۱۰۳۲
۱۱ یا بیشتر۳۶

 

قابلیت سازگاری

کاندیداها بر اساس فاکتورهای سازگاری ای که خودشان اعلام می کنند امتیاز دریافت خواهند کرد.اگر برای درخواست دعوت شوید نتایج آزمون زبان و یا گواهی های آن ها برای ثبت نام مورد نیاز نیست. حداکثر نمره ی موجود برای این بخش ۱۸است. هیچ حداقل نمره ای برای این بخش وجود ندارد.

[ دوشنبه 21 اسفند 1396 ] [ 17:37 ] [ malekpour ]