X
تبلیغات
زولا

تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش

تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش

تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش ۲۰۱۸ ، آیا می خواهید در رابطه با تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش اطلاعاتی داشته باشید ؟ آیا از تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش مطلع هستید ؟ تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش دارای چه نکات مهمی است ؟ تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش شامل چه موردی می شود ؟ موسسه حقوقی ملک پور  در مورد مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش  و تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش دارای جامع ترین ترین اطلاعات می باشد بنابراین اگر شما عزیزان می خواهید در رابطه با تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش اطلاعات مناسبی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ماس حاصل نموده و در رابطه باتغییر قانون در باب تحصیل در اتریش تخصصی ترین مشاوره ها را دریافت نمایید . کشور اتریش به دلیل شرایط بسیار مناسب جغرافیایی، فرهنگی، آموزشی و رفاهی جزء بهترین کشورهای دنیا شناخته می شود و به دلیل اینکه پایتخت این کشور، شهر وین برای چندین سال متوالی بهترین شهر دنیا شناخته شده است امروز تقاضای بسیار زیادی از سراسر جهان جهت اخذ اقامت اتریش دیده می شود.

یکی از دلایلی که بیشتر متقاضیان مهاجرت به اتریش دانشجویان و و قشر جویای علم جامعه هستند وجود دانشگاه های معتبر با سیستم آموزشی بسیار قوی در این کشور است. در ماههای اخیر تعداد زیادی از متقاضیان نگرانی زیادی از تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش داشته اند لذا بر آن آمدیم که توضیح مفصلی در رابطه با تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش خدمت شما عزیزان ازائه دهیم.

در واقع قصد و انگیزه ما در موسسه حقوقی ملک پور برطرف نمودن برخی از نگرانی های شما در رابطه با  تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش است و شاید با روشن نمودن جزئیات این مسئله شوق شما جهت تحصیل در اتریش و سایر کشورهای اروپایی افزایش یابد .

برخی اتفاقات در مقوله مهاجرت امری طبیعی و قابل درک است و یکی از آنها تغییر در قوانین مهاجرتی و دشوار شدن امر مهاجرت است که البته این موضوع به مرور زمان عینیت می یابد. با توجه به این واقعیت مهم،تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش نیز طبیعی است و یکی از دلایل  تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش افزایش تقاضای مهاجرت در چند سال اخیر است.

تحصیل در اتریش مزایای بسیار زیادی دارد که ذوق هر شخص جویای علم را برمی انگیزد و شاید برخی از متقاضیان تحصیل در اتریش تغییر قانون در باب تحصیل در اتریشرا مانعی بر سر راه خود نیابند و همواری در پی کنار زدن موانع جهت رسیدن به اهداف خود باشند.

maxresdefault تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش

برخی مزایای تحصیل در اتریش

امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی اتریش

تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا و استفاده از بهترین خدمات آموزشی

اخذ مدارک تحصیلی معتبر و مورد قبول همه کشورهای جهان

عدم نیاز به مدرک زبان جهت پذیرش از دانشگاه

اجازه کار دانشجو در حین تحصیل در اتریش

امکان استفاده همراه شخص دانشجو از اجازه کار در اتریش

امکان اخذ اقامت کاری پس از پایان تحصیل

این ها فقط و فقط برخی از مزایای تحصیل در اتریش هستند اما لازم است موضوع تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش را نیز بررسی نماییم و وظیفه خود دانستیم که برخی از این تغییر قوانین را بیان کنیم. در ماه های اخیر برخی از دانشگاه های دولتی اتریش شک و شبهه ای در صحت اعتبار مدارک تحصیلی صادره از دانشگاه آزاد ایران داشته اند و مسئولین دانشگاه میلی در باب پذیرش فارغ التحصیلان از دانشگاه آزاد نداشته اند.

این شانس پایین پذیرش در برخی از دانشگاه های دولتی اتریش بسیار ملموس تر از سایر دانشگاه هاست. همانطور که می دانید همه دانشگاه های دولتی اتریش جزء دانشگاههای بسیار معتبر در اروپا و سراسر جهان هستند و این دانشگاه ها در همه شهرهای کشور اتریش پراکنده اند.

جهت پذیرش برخی رشته ها همچنان با تغییر قوانین شانس پذیرش وجود دارد و حتی با تغییر در پذیرش و نوع دانشگاه شانس بیشتری خواهند داشت.  موسسه حقوقیملکپور با تجربه چندین ساله خود راهها قوانین متعدد را به کارگرفته و علاقمندان به تحصیل در اتریش را در راه تحقق این آرمان یاری می نماید.

همانطورکه پیش تر ذکر شد تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش در رابطه با برخی رشته ها و برخی دانشگاه ها اتفاق افتاده است در حالیکه در حال حاضر همانند گذشته شانس پذیرش جهت تحصیل دانشجویانی که از دانشگاه سراسری ایران فارغ التحصیل شده اند بالا بوده و همچنان مزایای فوق العاده ای برای دانشجویانی که از دانشگاههای دولتی اتریش پذیرش اخذ می نمایند پیش بینی شده است.

در ادامه بحث تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش می توان به بحث  مدرک زبان اشاره نمود ، به این صورت که شانس پذیرش دانشجویان بدون مدرک زبان انگلیسی و آلمانی بسیار بالاست و دانشگاهها پس از پذیرش و ثبت نام دانشجو اجازه تحصیل و یادگیری زبان به مدت دو سال پیش از ورود به کلاسهای دانشگاه خواهند داد لذا با توجه به این اکثر دانشجویان ایرانی ترجیح می دهند زبان هر کشور را در خاک آن کشور بیاموزند این بهترین فرصت برای یادگیری زبان آلمانی است .

همانطور که از ظواهر امر پیداست تعداد متقاضیان مهاجرت به اتریش در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار بالاست و دشوار شدن قوانین مهاجرتی در طی زمان امری طبیعی است لذا با توجه به این نکته توصیه می شود از حالا از طریق مشاوره تخصصی با وکلای مهاجرت تصمیم جدی تری جهت مهاجرت و تحصیل در اتریش اخذ نمایید تا با شیوه های آسانتری امکان مهاجرت به اتریش را داشته باشید.

نکته مهم قابل ذکر در دربحث تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش در حال حاضر همانند گذشته جهت اخذ ویزای تحصیلی اتریش فاصله زمانی بین مقاطع تحصیلی متقاضی اهمیت نسبتأ کمی دارد و افراد متقاضی در سنین مختلف به خصوص افرادی که رزومه تحصیلی خوبی دارند امکان تقاضای پذیرش از دانشگاههای اتریش را خواهند داشت.

شهریه دانشگاههای دولتی اتریش رایگان می باشد و دانشجویان تنها هزینه خدمات دانشگاه را پرداخت می نمایند البته یکی دیگر از قوانینی که پیش بینی می شود در سالهای آینده تغییر یابد افزایش نسبی شهریه دانشگاههای اتریش می باشد که با توجه به کیفیت دانشگاههای اتریش و سطح بالای علمی در نظام تحصیلی اتریش این موضوع دور از ذهن نیست.

مؤسسه حقوقی ملکپور در چند سال اخیر تجربه تغییر قانون در باب تحصیل در اتریش را به عینه لمس کرده و با بهره گیری از قوانین مهاجرتی و قوانین منعطف کشور اتریش متقاضیان علاقمند به تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش را با کمال میل یاری می نماید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییر قانون باب تحصیل در اتریش و بررسی رزومه تحصیلی خود توسط متخصص این امر برای نتیجه گیری بهتر از مشاوره تلفنی و حضوری مؤسسه حقوقی ملکپور در وین و یا دفاتر ما در ایران و سراسر جهان بهره مند شوید.

[ یکشنبه 20 اسفند 1396 ] [ 13:52 ] [ malekpour ]