X
تبلیغات
زولا

وکیل مهاجرتی به سوئد

وکیل مهاجرتی به سوئد

مهاجرت به سوئد، وکیل مهاجرتی به سوئد، قوانین مهاجرت به سوئد، مهاجرت به سوئد، شرایط مهاجرت به سوئد، راه های مهاجرت به سوئد و اخذ اقامت و تابعیت سوئد ، وکیل مهاجرتی به سوئد، قوانین مهاجرتی سوئد ، وکیل مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در سوئد ، وکیل مهاجرتی به سوئد برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد ،قوانین مهاجرتی به سوئد برای  ازدواج در سوئد، وکیل مهاجرتی به سوئد برای مهاجرت توریستی به سوئد , وکیل مهاجرتی به سوئد برای کار در سوئد ، وکیل مهاجرتی به سوئد برای تحصیل در سوئد ، قوانین مهاجرتی از طریق پناهندگی در سوئد ،

چگونه وکیل مهاجرتی به سوئد پیدا کنیم؟ آیا شما در گفتن اطلاعات شخصی خود به وکیل مهاجرتی به سوئد احساس راحتی می کنید؟آیاوکیل مهاجرتی به سوئد علاقه مند به حل مشکل شما به نظر می رسد؟ وکیل مهاجرتی به سوئد مورد نظر چه مدت در این حرفه بوده است؟ آیا این وکیل مهاجرتی به سوئد موارد دیگری مشابه با مورد شما داشته است؟چگونه باید هزینه وکیل مهاجرتی به سوئد را پرداخت کرد ؟آیا دفتر وکیل مهاجرتی به سوئد نزدیک به محل زندگی شما است؟هنوز مطمئن نیستید که چه سوالاتی باید از وکیل مهاجرتی به سوئدپرسید؟آیا نظم و انضباط وکیل مهاجرتی برای شما مهم است؟ قوانین مهاجرتی بسیاری در رابطه با مهاجرت به سوئد وجود دارد. عواقب عدم پیروی قوانین مهاجرتی سوئد می تواند شدید باشد. ممکن است موجب ابطال اجازه اقامت ، اخراج یا ممنوعیت ورود و جریمه های سنگین شود. بنابراین، مهم است که اطلاعات لازم در مورد قوانین مهاجرتی سوئد ، شیوه ها، روند درخواست ، و غیره کسب کنید. در این خصوص ، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص وکیل مهاجرتی به سوئد شما را به صورت کاملا تخصصی راهنمایی کرده و مشاوره رایگان ارائه می نماید بنابراین اگر شما عزیزان به دنبال وکیل مهاجرتی به سوئد می باشید و می خواهید که مهاجرت به سوئد از طرق مختلف داشته باشید و یا می خواهید که مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل و یا مهاجرت کاری به سوئد و اخذ ویزای کار کشور سوئد داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و با کارشناسان بین المللی و حقوقدانان باتجربه و مشاورین متخصص این موسسه در خصوص وکیل مهاجرتی به سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید ..

این مشاوره شامل تمام زمینه های مربوط به قانون مهاجرت، از جمله موارد زیر می شود:

ویزا، پناهندگی، دیدار همسر، دیدار دیگر اعضای خانواده، کارت سبز (لغو از ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶)، طرح حدود پرداخت، خود اشتغالی، مجوز تحصیل، مجوز پرستار بچه، اجازه اقامت اتحادیه اروپا، اجازه اقامت دائم، فسخ و انصراف از اجازه اقامت، و تمدید اجازه اقامت.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش) در رابطه با مجوز کار، تجربه زیادی در ارائه مشاوره به کارفرمایان و کارکنان داریم.

علاوه بر این،مشاوره حقوقی  در اخذ اجازه اقامت اتحادیه اروپا از طریق تحصیل و همچنین در موارد سرمایه گذاری و ثبت شرکت، و در موارد دیگر مانند حقوق اعضای خانواده تا اقامت سوئد به شما کمک می کنیم.

همچنین در رابطه با تجدید نظر در درخواست های پذیرش نشده برای اقامت و اجازه کار به شما کمک می کنیم، که به طور معمول به هیئت تجدید نظر مهاجرت ارائه می شود.

علاوه بر این، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با داشتن وکلای دادگستری و تجربه زیادی که در تمام جوانب اخذ اقامت سوئد داریم، برای مثال، در مواردی که دارای شرط تسلط به زبان یا سایر الزامات مربوطه است. در این راستا، می توانیم به شما در ارائه درخواست خود به وزارت دادگستری سوئد کمک و مشاوره رایگان ارائه می نماید .

در حال حاضر موارد بسیاری در رابطه با مسائل مربوط به منافع عموم مردم، به ویژه در حوزه قانون مهاجرت موجود است. بسیاری از این موارد شامل سوالاتی در مورد حقوق اولیه مشتریان و تفسیر قوانین سوئد با توجه به قانون بین المللی حقوق بشر می شود.

تمدید اقامت بدون ویزا در سوئد

شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بدون ویزا به دانمارک سفر کنند،در این خصوص، ایرانی ها به عنوان شهروندان کشورهای غیر اروپایی، از نظر قانونی در وضعیتی مشابه مسافران از چین، هند، و یا ساحل عاج قرار می گیرند.

اساساً سه روش برای مهاجرت ایرانی ها به سوئد وجود دارد: به عنوان دانشجو، برای کار، و یا از طریق ازدواج با یک شخص سوئدی. دیگر روش ها مانند درخواست پناهندگی، به هیچ عنوان  توصیه نمیشود.

مهاجرت به سوئد به عنوان دانشجو

اقامت در سوئد به عنوان دانشجو توصیه معمول ما برای هم وطنان ایرانی در هر سنی است. اخذ ویزای دانشجویی راحت تر از هر نوع ویزای دیگری است، و زندگی برای یک یا دو ترم در دانمارک به شما فرصت می دهد تا تصمیم بگیرید که آیا سبک زندگی و زمستان های زمخت و ساعت های طولانی تاریکی را دوست دارید یا خیر.

همچنین فرصت خوبی برای کسب اطلاعات در مورد نحوه جستجوی شغل، و روبرو شدن با چالش های یادگیری زبان سوئدی را فراهم می کند.

باید گفت که کالج های «رایگان» یادگیری زبان سوئدی برای شما به عنوان شهروند غیر اتحادیه اروپا «رایگان» نیست و باید در حدود ۲۰۰۰ کرون در هر دوره شهریه پرداخت کنید ، علاوه بر این هزینه های زندگی که در سوئد قابل توجه است .

در واقع، دانشگاه در سوئد برای هیچ کس «رایگان» نیست و بودجه آن از جریمه های مالی، و نه فقط مالیات افراد ثروتمند، تامین می شود. نرخ مالیات بر درآمد یک شخص با درآمد ۳۰،۰۰۰ دلار در سال در حدود ۳۲٪ در سوئد در مقایسه با حدود ۱۵٪ در ایالات متحده است. همچنین ۲۵٪ مالیات بر فروش در تقریباً تمام چیزهایی که خریداری می کنید، به علاوه ۱۵۰٪ مالیات اضافی برای اتومبیل های جدید وجود دارد.

خبر خوب این که با ویزای دانشجویی، می توانید به میزان مجاز در هفته کار کنید تا بتوانید از عهده مخارج زندگی و پرداخت مالیات در سوئد برآیید.

شما عزیزان اگر به دنبال وکیل مهاجرتی به سوئد می باشید و می خواهید که مهاجرت به کشور سوئد داشته باشید و می خواهید که بامهاجرت به سوئد به اخذ اقامت و تابعیت سوئد دست پیدا نمایید و یا اگر در پی ویزای تحصیلی سوئد می باشید و یا اگر می خواهیدمهاجرت به سوئد از طریق ویزای کار را انتخاب نمایید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران به صورت تخصصی در خصوص وکیل مهاجرتی به سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مهاجرت به سوئد برای کار

مهاجرت به سوئد به قصد یافتن کار تا حدودی مشکل تر است.

هر شرکتی که شهروندان غیر اتحادیه اروپا را استخدام کند باید مراحل اداری پیچیده ای را طی کند.

شرکت ها گاهی این کار برای افرادی با مهارت های خاص، معمولا در زمینه فناوری، مهندسی، و یا پزشکی انجام می دهند. و شرکت های بسیار مهمی مانند مرسک و نوو بخش منابع انسانی دارند که می توانند به درخواست های اخذ ویزای کار کشور سوئد با سهولت رسیدگی کنند.

با این حال، شرکت های کوچکتر، احتمالاً تمایلی به استخدام کسی که برای اخذ ویزای کار نیاز به کمک دارد، نشان نمی دهند، به خصوص اینکه قوانین برای انجام این کار به طور مداوم تغییر می کند.

 

عدم تسلط به زبان سوئدی فرصت های شغلی شما را محدود می کند.

عدم تسلط به زبان سوئدی محدودیت عمده ای برای استخدام در سوئد است. این محدودیت فرصت استخدام در هر نوع شغل دولتی را از شما می گیرد که ۴۰٪ از تمام مشاغل تمام وقت در سوئد را شامل می شود.

دولت دوره های رایگان زبان سوئدی برای هر کسی که ویزای اقامت او تایید شده باشد، فراهم می کند اما حتی با تحصیل تمام وقت به این زبان حداقل چند سال تا تسلط کامل به زبان سوئدی فاصله دارید.

اگر چه زبان انگلیسی عملاً زبان دوم سوئداست، اما صرفاً تسلط به زبان انگلیسی برای یافتن شغل درسوئد کافی نیست. سوئدی ها تسلط بسیار عالی به زبان انگلیسی دارند.

اگر در زبان شناسی متخصص باشید، احتمالاً می توانید در یک دانشگاه سوئدی مشغول شوید، و یا در زمینه تبلیغات مشغول به کار شوید که البته باید رقابت با شهروندان اتحادیه اروپا که مشکلات ویزا ندارند، در نظر داشت.

مهاجرت به سوئد با پیدا کردن شغل در سوئد دشوار است، اگر چه داشتن مهارت های ویژه ای  که دارندگان گذرنامه اتحادیه اروپا فاقد آن هستند، می تواند کمک کننده باشد.

مهندسین و متخصصان IT بیشترین شانس را برای اخذ ویزای کار سوئد دارند.

 

مهاجرت به سوئد از راه ازدواج با یک سوئدی

“آیا دلیل مهاجرت شما به سوئد عشق به یک سوئدی  است؟”

به نظر می رسد بسیاری از خارجی ها درسوئد پس از ملاقات با یک سوئدی جذاب به او علاقه مند شده و تصمیم به تشکیل خانواده و بزرگ کردن فرزندان خود در کشور سوئد گرفته اند. جامعه سوئد مورد پسند کودکان است و محلی عالی برای رشد بچه ها است.

خبر خوب در خصوص مهاجرت به سوئد این که هنگامی که به عنوان شریک زندگی به سوئد می آیید، قوانین سوئد به نژاد و جنسیت بی اعتنا هستند. صرف نظر از این که فرد مورد علاقه شما چه کسی باشد، قوانین یکسان هستند.

خبر بد در خصوص مهاجرت به سوئد این است که قوانین مهاجرت سختگیرانه بوده و همچنان دشوار تر می شوند. در حال حاضر، هم شما و هم شریک زندگی شما باید حداقل ۲۴ سال سن داشته باشید. خانه شریک زندگی شما باید برای هر دو شما به اندازه کافی بزرگ باشد. او همچنین باید سپرده ای به ارزش حدود ۸۰۰۰  یورو نزد دولت داشته باشد تا ثابت کند که می تواند از عهده مخارج زندگی شما برآید.

شما همچنین باید ۶ ماه پس از ورود به دانمارک در آزمون زبان سوئدی شرکت کنید.

 

قوانین حضانت در سوئد دشوار است

اگر قصد دارید برای تشکیل خانواده مهاجرت به کشور سوئد داشته باشید ، در نظر داشته باشید که طبق قوانین حضانت محلی تقریباً غیر ممکن است کودکان خود را بدون اجازه همسر خود به خارج از  سوئد ببرید.

به علاوه، داشتن فرزندان سوئدی  حق زندگی و کار در سوئد را تضمین نمی کند، به طوری این احتمال وجود دارد که مجبور به خروج از سوئد شوید، در حالی که کودکان شما با والدین دیگر خود در اینجا باقی بمانند.

 

مهاجرت به سوئد می تواند دشواری باشد.

حتی با داشتن اجازه رسمی اقامت در سوئد، مهاجرت به سوئد به عنوان یک غیر اروپایی همیشه آسان نیست.

یورو های شما در کشور سوئد مانند دیگر نقاط جهان تاثیر گذار نیست و اگر واجد شرایط خدمات دولت سوئد مانند مراقبت های بهداشتی «رایگان» و دانشگاه «رایگان» نباشید، که بودجه آن از درآمدهای مالیاتی تامین می شود، مجبور به قبول استانداردهای زندگی پایین تر هستید.

. بسته به محل زندگی شما در کشور سوئد ، ممکن است از یک خانه ویلایی به یک آپارتمان کوچک، و یا از یک آپارتمان به یک اتاق در آپارتمان نقل مکان کنید.

در رابطه با مهاجرت به سوئد می توان بیان نمود که خانواده ای که ممکن است ۲ یا ۳ اتومبیل در کشور خود داشته باشند، احتمالاً باید یک اتومبیل درکشور سوئد داشته باشد یا اینکه اصلاً اتومبیل نداشته باشد. در استکهلم ، بسیاری از خانواده ها از دوچرخه و اتوبوس استفاده می کنند. بسیاری از مردم محلی برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام نمی کنند.

افراد متقاضی مهاجرت به سوئد باید بدانند که خانه دار بودن والدین در سوئد غیر معمول است چرا که عقیده کلی این است که هر کسی که می تواند در خارج از خانه کار کند باید این کار را انجام دهد، و معمولاً مراقبت روزانه دولتی برای کودکان در سن یک سالگی آغاز می شود. علاوه بر این، با توجه به نرخ مالیات بر درآمد بالا تامین مخارج خانواده برای یک نفر دشوار است.

در رابطه با مهاجرت به سوئد می توان بیان نمود که وعده های غذایی خانوادگی در رستوران ها غیر معمول است و بیشتر در مناسبت های خاص مانند تولد، به خصوص در خارج از استکهلم صورت می گیرد. افراد مجرد و زوج ها اغلب در ناهار خوری دیده می شوند، اما معمولا بیش از یک بار در هفته نیست، چرا که به سبب دستمزدهای بالا در دانمارک غذا خوردن در بیرون از خانه پر هزینه است. به طور کلی، مردم بیشتر در خانه غذا درست می کنند که به خصوص در فصل زمستان چنین است.

چیزهای خوب در مورد مهاجرت به سوئد

با این حال، سوئد چیزهای دوست داشتنی زیادی دارد.

در خصوص مهاجرت به سوئد همچنین می توان بیان نمود که جریان زندگی در اینجا آهسته تر است، و در کل توازن بهتری بین کار و زندگی مردم وجود دارد. روزهای کاری در ساعت ۸ شروع می شود و در ساعت ۴ بعد از ظهر به پایان می رسد، و توجهی به ناهارهای طولانی مدت در سوئد نمی شود.

برای کسانی که به دنبال مهاجرت به سوئد و اخذ ویزای سوئد می باشند می توان متذکر گردید که بیشتر مشاغل شش هفته تعطیلات سالانه دارد، و انتظار نمی رود که هنگام تعطیلات به تماس ها یا به ایمیل ها پاسخ دهید.

و شبکه امنیت اجتماعی سوئد در زمان حاملگی، بیماری، و یا بیکاری، به شما کمک می کند.

با این حال، شرط بهره مندی از خدمات شبکه امنیت اجتماعی این است که مردم باید از قبل هزینه هایی را پرداخت نمایند. با توجه به اینکه سوئدی ها عقیده داشتند که برخی از مهاجران این مقررات را رعایت نمی کنند، قوانین مهاجرت سوئد سختگیرانه تر از قبل شده است.

اگر به فکر این هستید که سوئد کشور شما باشد، چه کاری می توانید برای سوئد انجام دهید؟

حال در رابطه با وکیل مهاجرتی به سوئد و همچنین اخذ اقامت و تابعیت سوئد قابل ذکر می باشد که با توجه به اطلاعاتی که در موردقوانین مهاجرت به سوئد شرح دادیم به نظر می رسد داشتن وکیل مهاجرتی به سوئد این مسیر را برای شما متقاضی گرامی بهتر و امن تر میکند موسسه حقوقی ملک پور داشتن سال ها تجربه و با قرار دادن  اطلاعات جامع  در باب مهاجرت به سوئد و سایر کشورها به شما متقاضی گرامی کمک میکند که  به راحتی بتوانید شرایط مهاجرت به سوئد را با شرایط خود تطبیق داده و بهترین طریق را برای مهاجرت به سوئد  انتخاب نمائید. در این راه حتما با کارشناسان حقوق بین الملل مشورت نموده و از انها یاری بخواهید . هم اکنون با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در رابطه با  وکیل مهاجرتی به سوئد اخذ نمائید . مشاورین با تجربه ی ما شرایط وکیل مهاجرتی به سوئد و مهاجرت با سوئد را به طور کامل برای شما شرح داده و شما را به بهترین شکل ممکن یاری و مشاوره رایگان خواهند نمود

[ دوشنبه 14 اسفند 1396 ] [ 12:15 ] [ malekpour ]