X
تبلیغات
زولا

تحصیل در دانشگاه های انگلستان

تحصیل در دانشگاه های انگلستان

تحصیل در دانشگاه های انگلستان و راههای تحصیل در انگلستان چگونه است ؟ شرایط تحصیل در دانشگاههای انگلستان وراههای مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان کدام است ؟ قوانین تحصیل در دانشگاههای انگلستان چگونه است ؟ راه های مهاجرت تحصیلی به انگلستان برای تحصیل در دانشگاههای انگلستان کدام است ؟ آیا به دنبال تحصیل دردانشگاههای انگلستان می باشید ؟ آیا دانشگاه کمبریج انگلستان و دانشگاه آکسفورد انگلیس و کینگز کالج انگلیس را می شناسید ؟ آیا می توان کار ضمن تحصیل در انگلستان و در نهایت اقامت پس از تحصیل در انگلستان را اخذ نمود ؟  اقدامات لازم برای تحصیل رایگان در انگلستان و همچنین شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه خواهد بود ؟ برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان چه مراحلی را باید طی نمود ؟ تحصیل در دانشگاههای انگلستان برای دانشجویان مهم است ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به شرح تحصیل در دانشگاههای انگلستان بپردازیم . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش  در امر مهاجرت تحصیلی به انگلیس و همچنین تحصیل در دانشگاههای انگلستان از جمله دانشگاه های برتر انگلستان و اقامت پس از تحصیل در انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان برای شما مشاوره رایگان و تخصصی از طریق تلفن ارائه می نماید .

در این مقاله سعی بر ان شده که به تشریح تحصیل در دانشگاههای انگلستان پرداخته شود تا با شرایط تحصیل در دانشگاههای انگلستان و کار ضمن تحصیل در انگلستان گامی در جهت اشنایی هرچه بیشتر علاقمندان به تحصیل در دانشگاههای این کشور نهاده شود، شما با مطالعه این مقاله می توانید با پاره ای از بهترین دانشگاههای انگلستان و رتبه این دانشگاهها، نحوه اخذ پذیرش و شرایط پذیرش در دانشگاههای انگلستان اشنا خواهید شد .

دانشگاه کمبریج انگلستان

در ابتدای بحث تحصیل در انگلستان به معرفی دانشگاه کمبریج انگلستان که رتبه چهارم را در رتبه بندی جهانی دارد و از جمله قدیمی ترین و برجسته ترین دانشگاهها و یکی از برترین دانشگاههای انگلستان برای تحصیل در دانشگاههای انگلستان در طول تاریخ می باشد، این دانشگاه به تنهایی یک مرکز علمی پیشرو و جامعه ای خود مختار از دانشمندان به شمار می اید که بخش اعظم شهرت جهانی خود را مرهون پیشرفت و کیفیت بالای اموزش و امکانات علمی و پژوهشی در سطح این دانشگاه می باشد.

دانشگاه کمبریج انگلستان از لحاظ قدمت، سومین دانشگاه قدیمی دنیا بشمار می اید که حدود ۱۸۰۰۰ دانشجو از سراسر جهان در این دانشگاه گرد هم امده و مشغول به تحصیل می باشند. هدف این دانشگاه کمبریج انگلستان در واقع کمک به بهبود سطح اموزش وپرورش و ارتقای کیفیت پژوهش و اموزش عالی در سطح جهانی می باشد. اغلب کسانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند دغدغه ای از بابت پیدا کردن کار نخواهند داشت چرا که از یک دانشگاه صاحب نام و برخوردار از سیستم عالی اموزش فارغ التحصیل شده اند که بسیاری از کمپانی های معتبر دنیا اماده بکارگیری و استفاده از سواد این دانشجویان می باشند.

در تحصیل در دانشگاههای انگلستان می توان به صراحت بیان نمود که کورسهای تحصیلی که در دانشگاه کمبریج انگلستان و اغلب دانشگاههای انگلستان ارایه می شود: لیسانس، پری مستر،فوق لیسانس، امفیل و دکتری است.

دانشگاه کمبریج انگلستان در رشته های چون حقوق، مهندسی، اقتصاد، زیست شناسی، معماری، مدیریت و بازرگانی شهرتی جهانی دارد و در این رشته ها همیشه حرفی نو برای گفتن دارد.

تحصیل در دانشگاه آکسفورد انگلستان

دانشگاه اکسفورد انگلستان بعنوان یک مرکز پژوهشی، مطالعاتی و اکادمیک بشمار می اید که در شهر اکسفورد واقع شده،دانشگاه اکسفورد انگلستان از بزرگترین دانشگاههای انگلستان برای تحصیل در دانشگاههای انگلستان می باشد که بالغ بر ۳۰۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند، این دانشگاه یک دانشگاه دولتی در انگلستان و در زمره بهترین دانشگاه های انگلستان و جهان است که از بودجه دولت استفاده می نماید و از رنکینگ شش در رتبه بندی جهانی برخوردار است، دانشگاه اکسفورد انگلستان در مجموع از سی وهشت دانشکده، مراکز پژوهشی و چندین کتابخانه و موزه برخوردار می باشد، از جمله رشته های پرطرفدار در این دانشگاه: پزشکی، شیمی، باستان شناسی و مردم شناسی، علوم کامپیوتر، زمین شناسی، فلسفه، اقتصاد، مدیریت، هنرهای زیبا، تاریخ و سیاست ، تاریخ هنر، داروسازی ، روانشناسی و مهندسی ژنتیک می باشد. گرچه این دانشگاه در رشته هایی مانند هنر، اموزش زبان انگلیسی و علوم انسانی حرف اول را در دنیا می زند و رتبه اول جهانی را دارا می باشد.

موزه ی اشمولین که قدیمی ترین موزه دانشگاهی جهان بشمار می رود در دانشگاه اکسفورد انگلستان قرار دارد که در سال ۱۶۸۳ میلادی تاسیس شده و کلکسیونی از اثار هنرمندان مشهور دنیا از جمله داوینچی و پیکاسو در اینجا نگهداری می شود.

شما عزیزان همواره می توانید در خصوص تحصیل در دانشگاههای انگلستان و مهاجرت به انگلستان و چگونگی تحصیل در دانشگاه های انگلستان از جمله دانشگاه مک گیل کانادا و دانشگاه آلبرتا در کانادا به صورت مستقیم با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه وین در اتریش و یا تمام دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان در خصوص تحصیل در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان دریافت نمایید .

کینگز کالج

در ادامه بحث تحصیل در دانشگاههای انگلستان به معرفی یکی دیگر از بهترین دانشگاه های انگلستان می پردازیم :

کینگز کالج انگلستان واقع درقلب شهر لندن انگلستان از جمله بیست ویکمین دانشگاه برتر جهان رنکینگ بین المللی بشمار می اید، کینگز کالج از جمله دانشگاههای مهم انگلستان و قدیمی است که بالغ بر ۲۰۰۰۰ دانشجوی بومی و بین المللی از صدو پنجاه کشور دنیا در ان اشتغال به تحصیل دارند، کینگز کالج انگلستان در رابطه با تحصیل در دانشگاههای انگلستان جزو هشت دانشگاه برتر انگلستان بشمار می رود که بطور سالیانه درامدی بالغ بر ۶۸۰ میلیون پوند که بخش اعظم این درامد حاصل از بخش تحقیقاتی این دانشگاه می باشد. عمده شهرت کینگز کالج انگلستان در رشته های: حقوق، علوم انسانی، علوم اجتماعی، تاریخ، امور بین الملل، صنایع غذایی، مدیریت کسب وکار، دندانپزشکی، پزشکی، روانپزشکی وپرستاری می باشد که در کینگز کالج انگلستان به صورت کاملا پیشرفته و تخصصی و با بکارگیری اخرین تکنولوژی و علم روز تدریس می شود. کینگز کالج بخصوص در زمینه ی پزشکی وتحقیقات راجع به دی ان ای، تحقیقات در خصوص توسعه تلویزیون، رادیو، تلفن همراه و رادار پژوهش های بسیار و دستاوردهای فراوانی داشته به گونه ای که در جهان برای پیشرفت های بالینی و سلامت جزو رتبه های برتر دنیا به شمار می رود. دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه برای تحصیل در دانشگاههای انگلستان از جمله موفق ترین وبزرگترین مراکز اموزشی و پژوهشی در انگلستان می باشد که به صورت تخصصی در رشته هایی چون الرژی و اسم، بیوفیزیک، سرطان، بیماریهای قلبی عروقی، زیست شناسی سلولی، ژنتیک، تغذیه، دیابت، ایمنی شناسی و عفونت، تصویر برداری و مهندسی پزشکی کار می کند.

چگونگی تحصیل در دانشگاههای انگلستان  و مدرسه بیزنس لندن

(LSB)

اگر در جستجوی تحصیل در دانشگاههای انگلستان و تحصیل در یکی از بهترین کالجهای بیزنس و اقتصاد دنیا می باشید تحصیل در مدرسه بیزنس و مدیریت مالی انگلیس می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای یادگیری متد روز بیزنس و کسب و کار و فرمولهای تجارت و اقتصاد باشد، این کالج در واقع تحت عنوان یکی از بهترین مدرسه مدیریت در انگلیس و در دنیا مطرح شده که از خصوصیات منحصر به فرد ان ارایه دوره مدیریتی ممتاز می باشد .

MBA

اخذ پذیرش از دانشگاه MBA   انگلستان برای تحصیل در دانشگاههای انگلستان بسیار سخت و کاملا رقابتی می باشد و از جمله شروط لازم برای پذیرش در این دانشگاه داشتن معدل بالا و رزومه تحصیلی قوی و همچنین سوابق کاری مرتبط در زمینه مدیریت می باشد.این دانشکده در واقع یک مدرسه ی تخصصی کسب و کار بین المللی و از جمله کالج های اصلی دانشگاه لندنو واقع در مرکز لندن می باشد. از انجایی که این مدرسه در میان مدارس کسب و کار در اروپا همواره در زمره ی ۱۰ مدرسه ی برتر جهان قرار دارد در سال ۲۰۱۱ برای سومین سال پیاپی در رتبه بندی مدارس بیزنس و کسب و کار مقام اول را بین مدارس جهان داشته و از انجا که فرایند پذیرش دردانشگاه   MBA انگلیس بصورت کاملا گزینشی می باشد بنابراین هر ساله تعداد محدودی از بین متقاضیان بسیار زیاد در رشته بیزنس را برمی گزیند.

کسانیکه فارغ التحصل از رشته ی مدیریت و بیزنس این دانشگاه می شوند می توانند در طیف گسترده ای از حرفه های مختلف در زمینه ی امور مالی، مشاوره ای، مدیریتی و در پست های بسیار مطرح در کمپانیهای معتبر دنیا مشغول بکار شوند.

در نهایت به ذکر این نکته می پردازیم که از انجا که  تحصیل در دانشگاههای انگلستان  و همچنین تحصیل و زندگی در انگلیسمی تواند یکی از بهترین گزینه ها برای علاقمندان به تحصیل و مهاجرت به خارج از کشور باشد و از انجا که در این مقاله سعی بر این شد که در خصوص تحصیل در دانشگاههای انگلستان ، تا حدی علاقمندان را به شرایط تحصیل در برترین دانشگاههای انگلستان اشنا شوند، در کل به علاقمندان پیشنهاد می شود که برای اشناییت بیشتر و برای اینکه با ذهنی باز در این راه قدم بگذارند همواره از مشاوره و راهنمایی های وکلا و مشاورین اشنا به امر مهاجرت و قوانین کشورهای مختلف مراجعه نمایند تا با اگاهی بیشتری اقدام به تحصیل یا مهاجرت به خارج از کشور نمایند، امید است که این مقاله در پیشبرد این هدف کمک هرچند کوچک را داشته باشد.

موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله به تشریح و توضیح در خصوص مهاجرت به انگلستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان و تحصیل در دانشگاههای انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان به صورت مختصر پرداخت و نگاهی کلی  به دانشگاه های انگلیس داشت . اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در دانشگاه های انگلستان و همچنینتحصیل در دانشگاههای انگلستان از جمله دانشگاه کمبریج و دانشگاه آکسفورد و کینگز کالج در انگلستان می باشید و می خواهید مهاجرت به انگلستان و دانشگاه های برتر انگلستان را مورد هدف قرار دهید به شما پیشنهاد میشود قبل از تصمیم گیری حتما با وکلای معتبر مهاجرت مشاوره گرفته و از مشاورین متخصص از طریق موسسه حقوقی ملک پور درخصوص تحصیل در دانشگاههای انگلستان و انتخاب دانشگاه های برتر انگلستان و شرایط تحصیل در انگلستان و راه های کار ضمن تحصیل در انگلستان و قوانین اقامت پس از تحصیل در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان به صورت رایگان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

[ دوشنبه 7 اسفند 1396 ] [ 13:49 ] [ malekpour ]