X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها

مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها

آیا در رابطه با مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها اطلاعاتی دارید ؟ آیا به دنبال مقایسه هزینهتحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها هستید ؟ هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان در سال ۲۰۱۸ و راههای مهاجرت به انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان چگونه می باشد ؟ برای مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها چه باید کرد ؟ آیا قصد مهاجرت تحصیلی به انگلستان را دارید و می خواهید که مقایسه هزینهتحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها داشته باشید ؟ آیا می خواهید هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلستان را با هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا مقایسه کنید ؟ آیا قصد تحصیل در مقطع فوق لیسلنس در انگلستان را دارید ؟ موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها مطالب مفید زیر را تهیه و به نگارش درآورده است ، لذا اگر شما عزیزان خواهان تحصیل در انگلستان را دارید و می خواهید با هزینه های تحصیل در انگلستان در مقطع فوق لیسانس آگاه شوید می توانید مقاله زیر را با دقت مطالعه نموده و پس از برای مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت تحصیلی به انگلستان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و یا اخذ تابعیت انگلستاناقدام نمایید . موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش دارای بهترین و به روز ترین دانش ها در خصوص مهاجرت تحصیلی بوده و در خصوص می تواند از طریق مشاورین با تجربه و حقوقدانان کارورزیده مشاوره رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

در ابتدای بحث مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها به توضیح مختصری از کشور انگلستان می پردازیم :

جمعیت بریتانیا حدود شصت میلیون نفربوده که پنجاه میلیون نفر آن در انگلستان زندگی می نمایند .

پایتخت کشور انگلستان شهر لندن است که  تقریبا هشت میلیون نفر جمعیت دارد . انگلستان  بزرگترین کشور بریتانیا می باشد . هزینه های زندگی در لندن گرانتر از شهرهای دیگر آان می باشد ..
برای انجام مقایسه تحصیل در انگلستان با سایر کشورها می بایست مسائلی را از جمله طول دوره کارشناسی ارشد ، مدرک زبان ، سطح اعتبار مدرک تحصیلی صادر شده ، رنکینگ و اعتبار دانشگاه در سطح بین المللی ، وضعیت درمان و بیمه بیمه ، چگونگی آینده کاری و کار پس از تحصیل  ، و نکات دیگر در نظر داشت .
طول دوره مقطع تحصیل فوق لیسانس در انگلیس ۹ماه  بوده  و با انجام کار  پایان نامه ۱ سال خواهد بود  .

کشورانگلستان زبان رسمی آن انگلیسی بوده  که یک زبان بین المللی می باشد .  که یک زبان در دسترس می باشد .که کشورهای بسیلری از جمله حدود ۱۰۵کشور جهان انگلیسی زبان می باشند .
فاصله کشور انگلیس نسبت به دیگر کشورهای انگلیسی زبان مثل آمریکا ، کانادا ، استرالیا به ایران نزدیکتر بوده و هزینه رفت و آمد پایینتر خواهد بود .
تعداد دانشگاه های انگلستان حدود ۲۵۰۰ کالج و موسسه و دانشگاه برای پذیرش تحصیلی دانشجویان است .
اعتبار و رتبه  دانشگاه های انگلستان پس ازدانشگاه های آمریکا مانند  هاروارد در ردیف بهترین و ممتازترین دانشگاه های جهان قرار می گیرند ..
مدرک تحصیلی انگلستان در تمام جهان دارای اعتبار است . که برای آینده شغلی و کار بهترین و محکم ترین پایه در در تمام دنیا می باشد .
بیمه درمانی، برای متقاضیان تحصیل در انگلستان  که از ۹ماه بیشتر در انگلستان تحصیل می نمایند مجانی خواهد بود .
دانشجویان در حال تحصیل در انگلستان در هفته ۲۰ تا ۳۰ ساعت اجازه کار پاره وقت خواهند داشت .
در خصوص شرایط همراه برای کشور انگلیس می توان بیان نمود که شخص متقاضی تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلستان قادر به بردن همراه به کشور انگلستان را خواهد داشت .
در خصوص مدرک زبان نیز برای تحصیل در انگلستان می توان بیان نمود که آیلتی ۶ به بالا مورد نیاز خواهد بود

در ادامه بحث مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها به بررسی هزینه های تحصیل در انگلستانو هزینه های زندگی در انگلستان می پردازیم :

هزینه های زندگی برای  دانشجوی متقاضی تحصیل در مقطع  کارشناسی ارشد درانگلستان و شهر لندن (به مدت ۵۱هفته) در یکسال حدود
۸,۵۳۰£ می باشد. که هر پوند ۴۵۰۰ تومانی حدود ۳۸,۳۸۵,۰۰۰٫ تومان است.
همچنین هزینه های ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد در رشته های علوم در انگلستان حدود ۱۲,۰۰۰تا ۲۲,۰۰۰£ می باشد  . و در ارزانترین  حالت ۱۲۰۰۰£ با هر پوند ۴۵۰۰تومانی ، حدود ۵۴,۰۰۰,۰۰۰ است .

در بهترین حالت هزینه  تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلستان برای یک سال کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود .

همچنین در خصوص هزینه های زندگی در انگلستان می توان به هزینه های زیر اشاره نمود :
هزینه حمل و نقل در انگلستان  ۱۵/۶۸%
هزینه رستوران در انگلستان. ۲۰/۶۴%
سایر هزینه ها در انگلستان . ۹/۷۹%
هزینه های ورزش و تفریح در انگلستان. ۵/۹۴%
هزینه اجاره ماهانه خانه در انگلستان ۱۸/۴۵%
هزینه پوشاک و کفش در انگلستان  ۳/۷۳%
هزینه های بازار در انگلستان . ۱۷/۷۳%
هزینه خدمات رفاهی در انگلستان ۸/۰۵%
هزینه های زندگی در شهر منچستر نسبت به شهر لندن  پایینتر بوده و ماهی ۳۰۰ تا۳۵۰£ است.

که این هزینه در لندن ۷۰۰تا۱۰۰۰£ می باشد .
فرصت های شغلی در شهر  منچستر زیاد تراز شهر لندن می باشد .در شهر لندن موقعیت شغلی با جمعیت ۷۰۰۰میلیون،۱۷,۰۰۰نفر بوده . اما منچستر ۴۲۰,۰۰۰نفری حدود ۳,۰۰۰نفر می باشد

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به انگلستان و تحصیل در انگلستان در مقطع فوق لیسانس می باشید و می خواهید که پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس در انگلستان را داشته باشید و می خواهید که مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریشوشعبه مرکزی این موسسه در وین اتریش بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها و در نهایت اخذ اقامت انگلستانو همچنین اخذ تابعیت انگلستان مشاوره رایگان دریافت نمایید .

مقایسه هزینه زندگی در کانادا نسبت به هزینه های زندگی انگلستان :

احتساب هزینه های زندگی در کشور کانادا با توجه به محل زندگی در کانادا و محل تحصیل دانشجویان متغیر خواهد بود .

این هزینه ها در ماه حدود ۳۰۰دلار کانادا تا ۱۰۰۰دلار خواهد بود .

هزینه مسکن در کانادا ، خورد و خوراک و هزینه  رفت و آمد و … در ماه حدود ۶۰۰دلار در ماه خواهد بود.

هزینه لوازم التحریر در کانادا در هر ماه ۵۰۰تا ۱۰۰۰دلار می باشد .
در صورت کلی  هزینه زندگی در کانادا در سال ۲۰۱۷ برای هر دانشجو ۱۰۰۰در هر ماه تا۱۵۰۰دلاراست .
که در مدت دو سال طول تحصیل در ارزانترین حالت ممکن در مقطع  کارشناسی ارشد حدود ۸۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان هزینه تنها زندگی در کانادا می باشد.

و با شهریه دانشگاه در سال ۱۸,۰۰۰$تا۳۳,۰۰۰$  مبلغ کل هزینه زندگی و تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس حدود ۱۴۹,۱۰۰,۰۰۰تومان خواهد بود .

در اینجا در و در ادامه بحث به بررسی هزینه های زندگی و تحصیل در آمریکا در سال ۲۰۱۷ می پردازیم :

هزینهتحصیل در آمریکا در سال ۲۰۱۷  در مقطع فوق لیسانس دو ساله برای هر ترم ۴ ماهه حدود ۹,۰۰۰$ می باشد .که معادل ۱۲۷,۸۰۰,۰۰۰. است .
و در خصوص  هزینه های زندگی در آمریکا می توان گفت که :

 هزینه های خوابگاه و محل زندگی در آمریکا  بین ۳۰۰$در ماه تا ۱۰۰۰$ برای هر ماه متفاوت خواهد بود .

هزینه رفت و آمد و لباس  در آمریکا و …۵۰۰$ بصورت ماهانه خواهد بود .

هزینه بیمه در آمریکا ۶۰۰$ بصورت سالانه خواهد بود .

هزینه سالانه برای ثبت نام در دانشگاه های آمریکا  ۲۰۰$ است که  هزینه لوازم التحریر ۵۰۰تا۱۰۰۰$ خواهد بود .

در اینجا نیز در خصوص بحث مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها  به بررسی هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا می پردازیم .

به صورت تقریبی ۴۰دانشگاه در کشور استرالیا هستند که در مقطع کارشناسی ارشد رشته های مختلفی را ارائه می نمایند ، استرالیا کشوری انگلیسی زبان بوده که پس از کشورهای آمریکا و انگلستان تقریبا ۷ دانشگاه از دانشگاه های استرالیا جزء ۱۰۰ دانشگاه اول جهان می باشند .

کشور استرالیا به صورت تقریبی دارای ۲۳ میلیون نفر بوده و پس از کشور انگلستان و آمریکا دارای مقام سوم در جهت مهاجرت تحصیلی و پذیرش دانشجویان بین المللی می باشد . و تقریبا ۷ دانشگاه برتر در در استرالیا در ردیف ۱۰۰ دانشگاه ممتاز جهان قرار می گیرند .

طول دوره مقطع تحصیل ففوق لیسانس در استرالیا ۲ سال بوده و در سال تقریبا حدود صدوپنجاه هزار از سراسر دنیا برایتحصیل در استرالیا به این کشور مهاجرت تحصیلی می نمایند .

.هزینه های تحصیل  در مقاطع مختلف در استرالیا متفاوت بوده ضمن اینکه  شرکت در دوره های هزینه تحصیل در استرالیا نیز متفاورت خواهد بود . و برای آمادگی کارشناسی ارشد استرالیا که دوره آن ۶تا۱۲ماه ابوده و مبلغ ۱۹۰۰۰تا ۲۶۰۰۰دلار استرالیا(۳۷۰۰ ) می باشد .

در خصوص اجازه کار دانشجویی در استرالیا می توان گفت که بین ۲۰ تا ۳۰ ساعت در هفته خواهد بود و هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در استرالیا در طی یک سال تا ۳ سال حدود ۱۴۰۰۰ تا۳۵۰۰۰دلار استرالیا می باشد .

هزینه زندگی در استرالیا برای یک دانشجوی مجرد یا متأهل ( ۳نفره)  حدود ۱۵۰۰۰تا۳۰۰۰۰$ ا سترالیا است که کل هزینه ها غیر از  بیمه درمان و هزینه دانشجویی خواهد بود
هزینه بهداشت و درمان و بیمه در استرالیا برای یک سال حدود . ۴۰۰دلاراسترالیا خواهد بود .

در پایان بحث مهاجرت به انگلستان و همچنین تحصیل در انگلستان و مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها و در نهایت شرایط اخذ اقامت انگلستان می توان بیان نمود که اگر شما عزیزان قصد دارید که در خصوص ومهاجرت تحصیلی به انگلستان و اخذ پذیرش تحصیلی در انگلستان در مقطع فوق لیسانس و شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان اطلاعات تکمیلی تر و تخصصی تر داشته باشید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص و هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس در انگلستان و یا بحث  مقایسه هزینه تحصیل مقطع فوق لیسانس انگلستان با دیگر کشورها و راههای اقامت پس ازتحصیل در انگلستان و راههای اخذ اقامت انگلستان و اخذ تابعیت انگلستان با مشاورین متخصص و حقوقدانان با تجربهموسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید .

[ شنبه 5 اسفند 1396 ] [ 15:31 ] [ malekpour ]